IOS 1 views 0

iPhone 12 tanıtım – lansman tarihi ne zaman?

Yeni iPad Air, Fitness+ servisi, Apple Watch SE, Apple Watch Series 6 tanıtıldı

Dünyaca ünlü teknoloji devlerinden biri olan Apple, yeni cihazları ve dijital hizmetlerini kullanıcılarına tanıtıyor. Heyecanla beklenen tanıtımda Yeni iPad Air, Fitness+ servisi, Apple Watch SE, Apple Watch Series 6 tanıtıldı.Tanıtım Apple Watch Series 6 ile başladı.Apple Watch’taki verilerle ne yapabiliriz? Apple Watch kandaki oksijeni ölçüyor, el yıkama süremizi hesap edebiliyor.

Apple Watch’da yeni tasarım yüzler de mevcut.Akıllı saat fotoğraf çekmek için en elverişli saatleri de kullanıcılarına haber verecek!Apple Watch SE modelinin fiyatı 275 dolar olarak açıklandı. Apple Watch Series 6’nın fiyatı da 399 dolardan başlayan fiyatlarla sunulacak.Apple Watch’un fitness artı uygulaması ile; yoga, fitness koşu bandı gibi egzersizleri yaparken dilediğiniz müziği dinleyebileceksiniz. Saat tüm bu antrenmanları kayıt edecek. Fitness+ servisinin fiyatı aylık 9,99 ve yıllık 79,99 dolar olacak.

Yeni tanıtılan Apple One abolenelik sistemi 30 gün ücretsiz sunulacak.Apple’ın en çok merak edilen ürünlerinden biri olan 8. nesil iPad tanıtıldı.

Yeni iPad hem Apple, hem Logitech klavyeleri ile kullanılacak. Yeni iPad’in fiyatı 329 Dolar olarak açıklandı. Eğitim amaçlı alınan iPad’lar daha düşük fiyattan satışa çıkacak. Ürün cuma günü satışa çıkıyor.

Yeni iPad en hızlı Windows laptop’dan 2 kat hızlı.

Yeni tasarımı ile iPad Air da tanıtıldı. Yeni iPad Air, iPad Pro benzeri bir tasarıma sahip ve 5 farklı renkte olacak. 10.9 inçlik Liquid Retina ekran kullanacak.
Yeni iPad Air, A14 Bionic işlemcisini kullanacak. A14 Bionic 5 nanometre olarak üretildi ve bir önceki modele oranla yüzde 40 daha hızlı. Saniyede 11 trilyon operasyon gerçekleştirebilecek.

Yeni iPad ikinci nesil kalem ile uyumlu.

Yeni iPad Air’ın fiyatı 599 dolar olacak ve gelecek ay satışa çıkacak.

Kaynak:https://www.milliyet.com.tr/teknoloji/teknoloji-haberleri/apple/iphone-12-tanitimi-ne-zaman-fiyati-kac-tl-iphone-12-pro-max-ne-zaman-cikiyor-ozellikleri-neler-6306715

Tech News Turk {Tech News Turk}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir